Filmy · Uncategorized

FILMY

Dnes bych vám ráda představila můj nejoblíbenější film, jmenuje se Stuck in love. Tento film je žánrem romantické drama, je to příběh 4 členů jedné rodiny, Borgensových.

Bill, kterého hraje Greg Kinnear, je rozvedený spisovatel, který má 2 děti, starší dceru Sam a syna Rustyho. Sam studuje na vysoké škole a je také spisovatelka. Sam je obrovský cynik a kvůli rozvodu rodičů nevěří na lásku, na jednom koncertě se ale seznámí s Louem (čte se Lu), který se jí snaží přesvědčit, že láska existuje.
Sam hraje Lily Collins a Louea hraje Logan Lerman.

Rusty studuje na střední škole a také se pomalu stává spisovatelem, píše hlavně povídky a nejvíc jako spisovatele obdivuje Stephena Kinga. Ve škole se zamiluje do Kate a zažívá tak svou první lásku.

Rustyho hraje Natt Wolf a Kate hraje Liana Liberato.

Bill celou dobu sní o tom, že se k němu vrátí jeho bývalá žena Erica. Ta žije se svým novým přítelem, ale postupně zjišťuje, že rozvod byla asi chyba. Kvůli rozvodu s ní totiž nemluví Sam. Ericu hraje Jennifer Connelly. Tento film je opravdu můj nejoblíběnější, má krásný příběh, soundtrack a herecké obsazení. Není a ani nebude přeložen do češtiny, takže další plus je, že vyniknou všechny anglické básně atd.

Stuck in love začíná a končí Díkuvzdáním, což filmu dává podzimní/ zimní atmosféru.
-A
 
zdroj druhé fotky: můj instagram
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s