Seriály · Uncategorized

SERIÁLY

Mám moc ráda knížky, ale ještě o něco víc seriály, koukám na obrovské množství seriálů, různých žánrů a dneska bych vám chtěla představit moje topy.

1. KOMEDIÁLNÍ SERIÁLY
Mezi moje topky komediálních seriálů patří rozhodně Průměrňákovi (the Middle).
Tento seriál je z prostředí amerického města Orson a vypráví příběh jedné domácnosti, máma Frankie, táta Mike, nejstarší syn Axl, dcera Sue a nejmladší syn Brick. Každý z rodiny je charakterově úplně jiný, Brick miluje knížky a je asociál, Sue se do všeho vrhá po hlavě a je obrovský optimista, Axl je frajírek, který sice není moc chytrý, ale za to skvěle vypadá. Frankie je matka, která se příliš nezvládá starat o domácnost a stále se snaží zlepšit život celé rodiny, většinou marně. A Mike je obrovský flegmatik, nic neřeší, má rád svojí práci a fotbal. Všichni dohromady tvoří dokonalou kombinaci pro vtipných 20 minut seriálu. Momentálně běží už 8. série.
Rozhodně seriál doporučuji, je pro každého.

Dalšími seriály sou například Přátelé, které určitě nemusím nikomu představovat, klasika, která neomrzí. Potom třeba Nová holka (New Girl) a spoustu dalších.

2. FANTASY SERIÁLY
Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec jsou Upíří Deníky (the Vampire Diaries). Tento seriál
vypráví příběh dívky, Eleny Gilbertové, která se potká se dvěma bratry, Stefanem a Damonem Salvatorovými. Oba dva jsou upíři. Seriál má 8. sérií, ta 8. momentálně běží a je (bohužel) poslední. Samozřejmě, že děj je postupně mnohem složitější, ale tohle je ten základ, na kterém to stojí. V hlavních rolích se zde objevují Nina Dobrev (Elena), Paul Wesley (Stefan), Ian Somerholder (Damon). Dále zde hrají například Kat Graham, Candice King, Joseph Morgan, Zach Roerig, …

Další fantasy seriály, které rozhodně stojí za zhlédnutí:

  • Arrow
  • Hra o trůny
  • Teen Wolf
  • the 100
  • a spousta dalších

Následující seriál je moje naprostá srdcovka, jmenuje se Chirurgové (Grey´s Anatomy). Je to seriál z doktorského prostředí, nečekaně, podle názvu:D. Hlavní postavou je Meredith Grey, seriál vypráví její život. Hraje jí Ellen Pompeo. Momentálně běží už 12. série a já osobně doufám, že jich ještě hodně bude, než seriál skončí.
V dalších rolích se zde objevují: Patrick Dempsey, Justin Chambers, Sandra Oh a spoustu dalších.

Jako poslední bych chtěla zmínit seriál Gilmorova děvčata (Gilmore Girls). Tento seriál je pro mě klasikou, srdcovkou a prostě seriálem, na který se můžu kouknout kdykoli.
Je to příběh matky a dcery, Lorelai a Rory Gilmorových. Myslím, že většiny z vás už o něm určitě někdy slyšela a jestli ne, tak byste to měli hned napravit. Seriál má 7 klasických sérií + letos vyšli čtyři 90 minutové epizody z 8. série, která se nazývá Gilmore Girls: A Year in the life
Seriál je plný vtipných scén, tématem je hlavně láska a celkově život 2 generací pohromadě – matka, dcera.

Pokud vás nějaký seriál zaujal, tak mi napište do komentářů váš názor na ně, popřípadě další, které sledujete vy.

-A

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s