Bucket list · Můj život

BUCKET LIST – 2. přání

Musím se s vámi dnes podělit o splnění mého druhého přání. Toto nebylo přímo přání, spíše věc, která byla nutná, pro splnění zbytku. Pro ty, co ještě netuší. Ano, je to brigáda.

Jelikož jsem stále studentka a nejsem typ dívky, která je z velice bohaté rodiny a aby něco dostala nebo někam jela nemusí ani hnout prstem, tak jsem si na všechny moje přání musela začít nějak vydělávat. Navíc si myslím, že lidé (mladí dospělý), kteří si na cestování vydělají sami, se mohou spíše nazývat cestovateli, než ti, kteří si nechají vše zaplatit. No každopádně, to jsem dost odbočila. Zpět k tématu. Brigáda.

Tento rok, jsem jich zkusila už celkem dost. Myslím, že čtyři. Nebudu vám je vyjmenovávat, nechci dělat žádné reklamy. Každopádně květen a červen jsem strávila na brigádě ve fastfoodu. Myslím, že většina lidí si řekne něco ve smyslu, bože, to nikdy, radši budu chudá. A věřte mi, dost dlouho jsem se tomu vyhýbala, ale z brigád, o které jsem měla veliký zájem se mi nikdo neozýval a věděla jsem, že peníze potřebuji, a tak jsem poslala životopis i do nejmenovaného fastfoodu. Asi po 2 dnech mi hned volala paní, abych přišla na pohovor a na konci pohovoru jsem už věděla, kdy budu nastupovat. Jelikož měli v požadavcích určitý počet hodin, který jsem musela odpracovat, tak jsem si vydělala dost peněz, což bylo super. Ale po prvním měsíci, kdy jsem neměla ani jeden volný víkend a stále sem chodila do školy (byl květen), jsem byla neskutečně vyčerpaná. Věděla jsem, že alespoň červen ještě musím zvládnout a pak se uvidí a tak jsem si nahlásila další a další směny..

Jeden den po škole, jsem šla po obchodním centru a najednou koukám, že obchod s oblečením, kde ráda nakupuji, shání brigádníky. Řekla jsem si, že to zkusím, nemůžu nic ztratit.

Po pár dnech mi večer volala paní a zvala mě na pohovor, na jeho konci už jsem znala datum nástupu a podepisování smlouvy. Nabízeli ještě více peněz a navíc skvělý přístup bez nutnosti odpracovaných hodin.

Od té doby, co si začínám sama vydělávat, jsem vždy chtěla pracovat s módou. Jak tak koukám, tak se potvrdilo, že člověk si nejdříve musí projít něčím horším, aby pak přišlo to lepší.

Poprvé nastupuji 4. 7. 2017, tak mi držte palce.

Xoxo

-A

PS: pokud máte v práci pauzu, nemáte motivaci dál pracovat a chcete jít jen domů, koukněte na pinterest a zadejte work quotes nebo se třeba koukněte na fotky míst, kam chcete jet, uvidíte, jak motivace stoupne.

73f8833503040a3a7c25192e1ab85583

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s