Bucket list · Uncategorized

BUCKET LIST – 3. přání

Musím se s vámi podělit o několik dalších přání, které jsem si splnila, bude jich celkem dost, ale hezky postupně. Tento článek bude o tetování.

PRVNÍ TETOVÁNÍ

Po dvou letech, kdy jsme s kamarádkou plánovaly společné tetování, jsme konečně obě dvě dospěly a mohly si tento sen splnit.

Jako první vám všem, kteří o tetování přemýšlí, chci poradit jednu věc. Dobře si to rozmyslete. Žádné vzplanutí o tetování a následný týden tetování hotové. Nechte si to proležet v hlavě, alespoň půl roku, nejlépe i rok nebo dva jako já. Přece jenom je to na celý život. Další důležitou věcí je motiv, podle mého názoru je nejdůležitější aby něco znamenal pro vás, když mu okolí neporozumí, nevadí, hlavně aby jste mu rozuměli vy. No a pak už jen zbývá najít si vhodného tatéra, objednat se, přijít a hle kérka je na světě.

My jsme šli na tetování 11. 7. 2017 do salónu Rasgtattoo, konkrétně k tatérce Marcele (při rozkliknutí uvidíte její instagram, je skvělá tatérka). Nechávaly jsme si udělat malinké tetování, takže samotné tetování trvalo asi 5 minut. I tak ale nebudu lhát a říkat, že to vůbec nebolelo, trochu to bolelo, ale nemusíte mít strach, je to spíš nepříjemné, než přímo bolestivé, samozřejmě záleží na velikosti tetování. Než jsme odešly domů, dala nám tatérka papír s pokyny, jak se o tetování starat. Jestli se ptáte kolik mě to stálo, se vším všudy, včetně krému a mýdla mě tetování vyšlo asi na 850 Kč. Měly jsme s kamarádkou slevu, protože tu tatérku znám, jinak se většinou jedno tetování pohybuje kolem 1500 Kč. Myslím si, že je ale lepší si za to připlatit a nejít na tetování za 300 Kč nebo třeba zadarmo ke kamarádce, protože přece jen to máte na celý život a nikdo nechce ošklivé rozpité tetování, ani kdyby bylo zadarmo.

Odkaz na fotku mého tetování 

Dobrou noc ❤

-A

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s